Marketingové kurzy a školeníkurzy a školení pro marketéry

Školení a kurzy, které naše marketingová agentura nabízí, vedou zkušení lektoři s mnohaletou praxí. Marketingové kurzy i školení probíhají v Brně, ale po domluvě je možné je uspořádat kdekoliv, stejně jako přednášky či workshopy. Pokud chcete mít školitele u sebe ve firmě, rádi za vámi přijedeme a uděláme školení přímo u vás, navíc přizpůsobené vašemu oboru, situaci na trhu, konkurenci a také osazenstvu vlastního marketingového školení.

Školíme jednotlivce, malé i velké firmy, začátečníky, pokročilé i experty. Můžete si naše markeťáky objednat i na kratší přednášku, workshop nebo marketingovou konzultaci vašeho projektu. Termíny školení vypisujeme průběžně, pokud o nějaké máte zájem, stačí nám napsat.


Na SEO kurzu se dozvíte vše důležité pro dobrý start v SEO. Dobrá dohledatelnost vašeho webu je možná právě tím, co vám přinese vysoké tržby. Jak na to? To se dozvíte na našem školení.

LinkedIn strategicky je netradičně pojatý LinkedIn kurz. Vysvětlíme si na něm, jak funguje LinkedIn v rámci marketingu a jaké jsou jeho možnosti v rámci propagace sebe i firmy.

Marketingová strategie je propracovaný plán, jak dosáhnout co nejlepších výsledků. Díky tomuto školení o marketingových strategiích se naučíte, jak sestavit marketingovou strategii, která přinese vyšší zisky vašemu podnikání.

Chcete efektivní marketing?