SPRÁVA SOCIÁLNÍCH SÍTÍ A REKLAMNÍCH KAMPANÍMarketing na sociálních sítích

Sociální sítě jsou dnes součástí života téměř všech lidí na planetě. Proto by na nich měla být i vaše firma. Poradíme vám, které sítě jsou pro vaše podnikání důležité, jakou strategii na nich zvolit, naplánujeme vám příspěvky a vytvoříme placenou reklamu.


Vyhodnocení reklamních kampaní na sociálních sítích

Velkou výhodou online marketingu (a tím i sociálních sítí) je především měřitelnost. Proto naši klienti dostávají každý měsíc podrobné a srozumitelné vyhodnocení veškerých kampaní v podobě marketingového reportu, který s nimi procházíme. Marketing na sociálních sítích a všechny jeho kampaně tak budete mít pod kontrolou. 


Propagace na sociálních sítích je důležitá pro většinu firem.
Sociální sítě spojují lidi a jsou to skvělé marketingové kanály.

S výběrem reklamních kanálů vám pomůžeme

Ať se jedná o Facebook, Instagram, moderní TikTok, profesní síť LinkedIn, Twitter, Pinterest, YouTube nebo o další sociální sítě, můžete se na nás v klidu obrátit. Od grafické úpravy příspěvků a psaní textů, až po nastavení reklam a jejich měření vám rádi pomůžeme. Při správě sociálních sítí je důležité držet se marketingové strategie a vytvořit pro ně kampaně, které zapadnou do vašeho marketingového plánu. Jednotnost, se kterou vystupujete nejen na sociálních sítích podporuje celkově váš brand. Správná synergická reklama je propojená s dalšími kanály marketingového mixu. Ať se jedná o PPC reklamu na Googlu nebo další typy reklam, rádi vám pomůžeme, obraťte se na nás. Zvládneme se o váš marketing a reklamu postarat od A do Z.


Kolik stojí správa sociálních sítí?

Cena správy sociálních sítí závisí na mnoha faktorech. Chcete jen organické příspěvky nebo i placenou reklamu? Jak často chcete postovat, kolik kampaní budeme spouštět? Máte vlastní fotografie nebo budete chtít i focení či natočení videí? Cenový návrh pro vás uděláme po první nezávazné schůzce, kde vše probereme podrobně. 

Chcete efektivní marketing?