SPRÁVA SOCIÁLNÍCH SÍTÍ A REKLAMNÍCH KAMPANÍMarketing na sociálních sítích

Sociální sítě jsou dnes součástí života téměř všech lidí na planetě. Proto by na nich měla být i vaše firma. Poradíme vám, které sítě jsou pro vaše podnikání důležité, jakou strategii na nich zvolit, naplánujeme vám příspěvky nebo vytvoříme placenou reklamu.


Vyhodnocení reklamních kampaní na sociálních sítích

Velkou výhodou online marketingu (a tím i sociálních sítí) je především měřitelnost. Proto naši klienti dostávají každý měsíc podrobné a srozumitelné vyhodnocení veškerých kampaní v podobě marketingového reportu, který s nimi procházíme. Marketing na sociálních sítích a všechny jeho kampaně tak budete mít pod kontrolou. 


S výběrem reklamních kanálů vám pomůžeme

Ať se jedná o Facebook, Instagram, moderní TikTok, profesní síť LinkedIn, Twitter, Pinterest, YouTube nebo o další sociální sítě, můžete se na nás v klidu obrátit. Od grafické úpravy příspěvků a psaní textů, až po nastavení reklam a jejich měření vám rádi pomůžeme. Při správě sociálních sítí je důležité držet se marketingové strategie a vytvořit pro ně kampaně, které zapadnou do vašeho marketingového plánu. Jednotnost, se kterou vystupujete nejen na sociálních sítích podporuje celkově váš brand. Správná synergická reklama je propojená s dalšími kanály marketingového mixu. Ať se jedná o PPC reklamu na Googlu nebo další typy reklam, rádi vám pomůžeme, obraťte se na nás. Zvládneme se o váš marketing a reklamu postarat od A do Z.


Kolik stojí správa sociálních sítí?

Cena správy sociálních sítí závisí na mnoha faktorech. Chcete jen organické příspěvky nebo i placenou reklamu? Jak často chcete postovat, kolik kampaní budeme spouštět? Máte vlastní fotografie nebo budete chtít i focení či natočení videí? Cenový návrh pro vás uděláme po první nezávazné schůzce, kde vše probereme podrobně. 

Chcete efektivní marketing?