GOOGLE ADS A SPRÁVA PPC KAMPANÍReklama na Googlu

Google je nejpoužívanější internetový vyhledávač současnosti. Patrně neznáte nikoho, kdo by alespoň přibližně netušil, co Google je. Naleznete jen minimum firem, které nepotřebují být vidět zrovna ve výsledcích vyhledávání na Googlu. Jako certifikovaní Google partneři vaše PPC reklamy nastavíme a optimalizujeme tak, aby přinesly co nejlepší tržby. Optimální je zapojení těchto reklam do marketingové strategie vaší firmy, aby byl marketingový mix co nejucelenějíš a působil synergicky. Každý měsíc od nás obdržíte podrobný report s výsledky. Budete tak přesně vědět, kolik do reklamy dáváte a co vám přinesla. Spočítat PNO (podíl nákladů na obratu) bude velice jednoduché.


Jak být vidět na Googlu?

Jistě chcete být první ve výsledcích vyhledávání na co nejvyšších pozicích. Jednou z možností je samozřejmě optimalizace stránek pro vyhledávače. Druhou je placená reklama na Googlu ve vyhledávací síti. K nastavení marketingových kampaní na Googlu se používá nástroj Google Ads (dříve Adwords). Následně můžeme oslovit návštěvníky vašeho webu remarketingovou kampaní.


Jak funguje remarketing?
Remarketing oslovuje zpětně návštěvníky vašeho webu.

Cena správy Google kampaní

Cena i čas práce je individuální. U malé firmy, která odváží štěrk či písek na staveniště bývá reklama méně náročná na nastavení i optimalizaci, než u giganta s elektronickým eshopem. Záleží také, zda již máte vytvořeny nástroje jako je Google Ads, Google Analytics nebo Google Search Console, zda jsou správně nastavené, propojené a dalších detailech. Domluvte si s námi nezávaznou schůzku, na které vše probereme.

Chcete efektivní marketing?
Vytvořila společnost