MARKETING A REKLAMA NA YOUTUBEYouTube - popularita videí stále stoupá

Asi vám neuniklo, že lidé tráví čím dál více času na různých sociálních sítích. YouTube je jedna z nich (obdobně jako Facebook nebo Instagram), i když vznikla za úplně jiným účelem. Dnešní doba, kdy lidé traví více času doma, láme rekordy sledovanosti jednotlivých videí. Proč nemít firemní kanál na YouTube, kde můžete sdílet zajímavosti z výroby, rozhovory o vašem podnikání či prostě jen nevyužít reklamy před některými videi? Videa na YouTube se správnými popisky vám můžou pomoci být vidět ve vyhledávačích.


Reklama na YouTube

Placená reklama na YouTube má ohromné výhody. Chcete oslovit někoho, kdo sleduje videa o kosmetice? Není nic snazšího. Je více než vhodné, aby reklama zapadala do vašeho marketingového plánu, o což se postaráme. Cena reklamy na YouTube může být příznivá. Video předá nejlépe emoce. Pokud s nimi pracujete, je YouTube určitě vhodné médium pro vaše reklamní online kampaně. Reklamy na YouTube se spouští v Google Ads.


Videoreklamy mohou být umístěny instream
Videoreklamy mohou být umístěny instream

Videoreklamy mohou být umístěny outstream
Videoreklamy mohou být umístěny outstream


YouTube kanál vaší firmy

Bez dobrých videí je nemožné být na YouTube vidět. Pomůžeme vám s vymyšlením obsahu videí. Chcete mít kreativní a virální videa? Nebo rozhovory o zajímavých tématech? Samozřejmě můžete také přidávat rady a tipy pro vaše zákazníky. Poraďte se s námi. Jednou z oblíbených možností je využití influencer marketingu - populárních účtů, které mají mnoho sledujících - k propagaci vašich výrobků. Rádi s vámi vše nezávazně probereme a následně vám sestavíme nabídku přímo na míru podle vašich požadavků a potřeb.

Chcete efektivní marketing?
Vytvořila společnost