DALŠÍ MARKETINGOVÉ SLUŽBYMarketingové služby...

Kromě SEO, online reklamy na sociálních sítích a kampaní na vyhledávacích sítích poskytuje naše marketingová agentura i další služby. Začít u vás můžeme například marketingovým auditem. Marketingový výzkum, průzkum  Často se stává, že zvolený marketingový mix není ideální. Pohledů na marketing a reklamu je samozřejmě mnoho. My vám rádi ukážeme ten náš.


Marketingový průzkum a výzkum

Marketingový průzkum či marketingový výzkum - k čemu by vám mohl posloužit? Je možné, že vůbec nevíte, kdo je váš zákazník? Na kterých sociálních sítích tráví čas? Jsou vaši klienti na Facebooku nebo Instagramu? Nebo kdo by se ním mohl stát? Nebo potřebujete analýzu konkurence? Nebo se chcete vrhnout na nový trh?


Offline reklama

Pomůžeme vám s psanými texty, vybereme vhodné kanály pro online i offline reklamu. Naplánujeme vše tak, aby to zapadalo do vaší marketingové strategie, případně vám vytvoříme i marketingový plán


Marketingové poradenství A ŠKOLENÍ

Chcete se poradit? Marketingová konzultace čas od času prospěje každé firmě. Nový pohled naší marketingové agentury na váš business může přinést i během krátké doby výborné výsledky. Provozní slepotou trpí většina managerů a podnikatelů. Jak oslovit nové klienty? Do čeho investovat? Projeví se osekání nákladů na reklamu snížením tržeb? Chcete pomoct marketingovým plánem? Otázek je v podnikání vždy mnoho. Poradíme vám! Pořádáme také marketingová školení a workshopy na míru.

Chcete efektivní marketing?