Marketingové poradenstvíMarketingové konzultace

Chcete se setkat a probrat s námi vaši reklamu? Dostat feedback, zda je  váš marketingový mix naplánovaný dobře? Potřebujete oponenta, který vám řekne co by se dalo zlepšit v rámci marketingové strategie? Pak je marketignové poradenství přesně to, co hledáte. Můžeme s vámi projít vaše PPC reklamy, podívat se na texty a grafiku vašich sociálních sítí a na dohledatelnost vašeho webu. V případě potřeby pro vás rádi uděláme audit vaší reklamy. Marketingová konzultace je skvělý začátek pro další spolupráci a zvýšení vašich tržeb.

Jak probíhá marketingová konzultace?

Na začátku si dáme nezávaznou schůzku, na které trošku probereme váš business, vaše očekávání, potřeby, co vás tíží, kdo je zákazník a případné další důležité věci. Následně dostanete konkrétní nabídku konzultací. Pokud budete souhlasit, nastavíme si pravidelné schůzky. Zpravidla je v ceně schůzek příprava na naší straně. Dopředu si určíme, co bude předmětem další schůzky. Ideální je, abychom vám připravili i marketingové úkoly, které na následující schůzce probereme a řekneme si, co by se dalo zlepšit. Snažíme se stanovovat cíle SMART (měřitelné, relevantní, smysluplné, časově ohraničené a dosažitelné) a společně s klientem hledáme cestu, jak jich dosáhnout.

Marketingová podpora

Ať se jedná o digitální marketing, vaši strategii nebo offline reklamy, na každou oblast máme marketingové specialisty. I proto můžeme v širším týmu konzultovat vaše podnikání a efektivně vám pomoct s marketingovou komunikací. Setkáváme se i s tím, že si nás klient zavolá kvůli konzultaci k brandu, ale brzy zjistíme, že problémem je samotný produkt, marketingová strategie nebo třeba chybějící specialisté na marketing.

Reference klienta

"S prací EM jsme velice spokojeni. Oceňujeme skvělou komunikaci, dodržení termínů i nový pohled na marketing startupu."
Adam Dostál, jednatel firmy Grig s.r.o. o naší marketingové agentuře a našich pravidelných konzultacích. Více se dočtete v našich referencích.

Cena marketingových konzultací

Naše konzultační hodiny účtujeme od 1 500 Kč, podle počtu hodin a konkrétní práce. I několik marketingových konzultací vám může hodně pomoct a otevřít oči. Domluvte si s námi nejprve nezávaznou schůzku, probereme možnosti další spolupráce. Váš marketingový poradce se na každou další schůzku připraví a po schůzce sepíše v několika bodech, co ze schůzky vyplývá.

Chcete efektivní marketing?
Vytvořila společnost