Komplexní marketing - postaráme se o vaši reklamuKompletní marketingové řešení

Nemáte čas na marketing a reklamu? Komplexní starost o reklamní kanály a celý marketingový mix můžete svěřit profesionálním marketérům. Marketing má mnoho specializovaných oblastí. Dnes již není možné mít jednoho "supermarkeťáka", který zvládne focení, psaní textů, správu kampaní na Facebooku a Googlu, sestaví strategii, vyhodnotí reklamu a navrhne optimalizace webových stránek. V naší marketingové agentuře máme specialisty na sociální sítě, PPC reklamu, offline marketing i marketingový výzkum a strategie. Tvoříme kreativní videa, uděláme pro vás produktové i jiné fotky, nakreslíme grafiku, vytvoříme brand vaší značky.


Proč nechat starost o marketing právě nám?

Díky úzké spolupráci s námi se udržíte krok před konkurencí. Vytvoříme vám marketingovou strategii a marketingový plán, realizujeme reklamní kampaně a samozřejmě vyhodnotíme online i offline marketing. Navrhneme vám, jak rozdělit peníze mezi jednotlivé marketingové aktivity tak, aby reklamní kampaně byly synergické a kontinuální. Nemusíte se tak vůbec starat o příspěvky na sociálních sítích a přemýšlet, kolik peněz dát třeba do PPC reklamy. Každý krok vám vysvětlíme a popíšeme. Nebudete trávit spoustu hodin v tabulkách, vybereme pro vás důležitá data, srozumitelně celý marketingový mix vyhodnotíme v reportu a dáme doporučení na další optimalizace kampaní. Součástí komplexní služby jsou samozřejmě marketingové konzultace, které pomohou vaší firmě rychle růst, stejně tak, jako můžeme váš marketignový tým školit.


Kolik stojí komplexní starost o marketing vaší firmy?

Cena je individuální podle velikosti firmy, výběru sociálních sítí, počtu dalších kanálů, rozpočtu na reklamy atd. Vše je na osobní domluvě. U některých klientů volíme hodinovou taxu, jinde se jedná o balík konkrétních služeb, zkrátka - vše je udělané na míru přímo pro vaše podnikání. Ozvěte se nám a nechte starosti o reklamu na marketingových odbornících. Díváme se na marketing a reklamu komplexně!

Chcete efektivní marketing?
Vytvořila společnost