Komplexní marketing - postaráme se o vaši reklamuKompletní marketingové řešení

Nemáte čas na marketing a reklamu? Komplexní starost o reklamní kanály a celý marketingový mix můžete svěřit profesionálním marketérům. Marketing má mnoho specializovaných oblastí. Dnes již není možné mít jednoho "supermarkeťáka", který zvládne focení, psaní textů, správu kampaní na Facebooku a Googlu, sestaví strategii, vyhodnotí reklamu a navrhne optimalizace webových stránek. V naší marketingové agentuře máme specialisty na sociální sítě, PPC reklamu, offline marketing i marketingový výzkum a strategie. Tvoříme kreativní videa, uděláme pro vás produktové i jiné fotky, nakreslíme grafiku, vytvoříme brand vaší značky


Proč nechat starost o marketing právě nám?

Díky úzké spolupráci s námi se udržíte krok před konkurencí. Vytvoříme vám marketingovou strategii a marketingový plán, realizujeme reklamní kampaně a samozřejmě vyhodnotíme online i offline marketing. Navrhneme vám, jak rozdělit peníze mezi jednotlivé marketingové aktivity tak, aby reklamní kampaně byly synergické a kontinuální. Nemusíte se tak vůbec starat o příspěvky na sociálních sítích a přemýšlet, kolik peněz dát třeba do PPC reklamy. Každý krok vám vysvětlíme a popíšeme. Nebudete trávit spoustu hodin v tabulkách, vybereme pro vás důležitá data, srozumitelně celý marketingový mix vyhodnotíme v reportu a dáme doporučení na další optimalizace kampaní. Součástí komplexní služby jsou samozřejmě marketingové konzultace, které pomohou vaší firmě rychle růst. 


Kolik stojí komplexní starost o marketing vaší firmy?

Cena je individuální podle velikosti firmy, výběru sociálních sítí, počtu dalších kanálů, rozpočtu na reklamy atd. Vše je na osobní domluvě. U některých klientů volíme hodinovou taxu, jinde se jedná o balík konkrétních služeb, zkrátka - vše je udělané na míru přímo pro vaše podnikání. Ozvěte se nám a nechte starosti o reklamu na marketingových odbornících. Díváme se na marketing a reklamu komplexně!

Chcete efektivní marketing?