MARKETING NA LINKEDINLinkedIn - profesní síť

Profesionální správa firemního LinkedIn profilu není otázkou několika minut. Chce to zkušenosti, čas a nápady. To vše my máme. Proto se na nás můžete obrátit s poptávkou správy LinkedInu. Pokud si spravujete profil sami a chcete jej vylepšit, můžeme pro vás udělat školení, nebo vše probrat v rámci marketingových konzultací. 

Pokud chcete jít ještě dál, vyplatí se reklama na LinkedIn. Možností reklam má tato profesní síť skutečně hodně. Cílit můžete na konkrétní pozice, firmy, senioritu, délku zaměstnaneckého poměru či geografické pozice. Reklama na LinkedIn patří k dražším, ale v přepočtu na ziskovost vychází velmi dobře. Pro B2B sektor je LinkedIn často nejlepší volbou. Navíc na českém trhu firmy využívají LinkedIn relativně málo, nebudete tak mít příliš vysokou konkurenci.

Možná vás to překvapí, ale v ČR má LinkedIn přes dva miliony uživatelů (rok 2022). Nejčastěji se jedná o managery, konzultanty a odborníky v různých oborech. Jsou to vaši potenciální klienti? Nebo hledáte zaměstnance v IT? Pak je pro vás LinkedIn nutnost. Jedná se o největší profesní sociální síť. Celosvětově je na LinkedInu přes 830 milionů lidí a každý měsíc počet uživatelů přibývá.


Kontakty hrají na LinkedInu zásadní roli.
LinkedIn je profesní sociální síť. Spojuje lidi ze stejných oborů.

Máte mít LinkedIn?

Tato sociální síť je vhodná zejména pro nábor zaměstnanců, ale v posledních letech ji využívají také obchodníci a marketéři. Kromě vlastního obsahu na osobním nebo firemním profilu můžete také přispívat do oborových skupin nebo zkusit placenou reklamu. Ta může mít mnoho podob a pro určitý typ businessu je vysoce efektivní. 

LinkedIn pochopitelně není nejvhodnějším kanálem pro všechny firmy. Poradíme vám, jestli zapadá do vašeho komunikačního mixu, strategie a plánu. Naplánujeme vám zajímavý okruh příspěvků, případně je přímo napíšeme za vás. Napište nám, domluvíme si nezávaznou schůzku a rádi vám pomůžeme nejen se sítí LinkedIn. Jednou z možností je také objednat si naše LinkedIn školení

Proč spolupracovat s námi?

LinkedIn profily spravujeme pro řadu firem. Naše LinkedIn školení má dlouhou tradici a výborné reference. Jsme kreativní, poctiví a známe marketing. Umíme zaujmout a vymyslet atraktivní témata pro vaši cílovou skupinu.

Chcete efektivní marketing?
Vytvořila společnost