MARKETING NA LINKEDINLinkedIn - profesní síť

Možná vás to překvapí, ale v ČR má LinkedIn přes dva miliony uživatelů (rok 2022). Nejčastěji se jedná o managery, konzultanty a odborníky v různých oborech. Jsou to vaši potenciální klienti? Nebo hledáte zaměstnance v IT? Pak je pro vás LinkedIn nutnost. Jedná se o největší profesní sociální síť. Celosvětově je na LinkedInu přes 830 milionů lidí a každý měsíc počet uživatelů přibývá. 


Kontakty hrají na LinkedInu zásadní roli.
LinkedIn je profesní sociální síť. Spojuje lidi ze stejných oborů.

Máte mít LinkedIn?

Tato sociální síť je vhodná zejména pro nábor zaměstnanců, ale v posledních letech ji využívají také obchodníci a marketéři. Kromě vlastního obsahu na osobním nebo firemním profilu můžete také přispívat do oborových skupin nebo zkusit placenou reklamu. Ta může mít mnoho podob a pro určitý typ businessu je vysoce efektivní. Cílit můžete na konkrétní pozice, firmy, senioritu, délku zaměstnaneckého poměru či geografické pozice. Možností je skutečně mnoho. Reklama na LinkedIn patří k dražším, ale v přepočtu na ziskovost vychází velmi dobře. 

LinkedIn pochopitelně není nejvhodnějším kanálem pro všechny firmy. Poradíme vám, jestli zapadá do vašeho komunikačního mixu, strategie a plánu. Naplánujeme vám zajímavý okruh příspěvků, případně je přímo napíšeme za vás. Napište nám, domluvíme si nezávaznou schůzku a rádi vám pomůžeme nejen se sítí LinkedIn. Jednou z možností je také objednat si naše LinkedIn školení


Chcete efektivní marketing?