Bison SportswearBison Sportswear vyrábí sportovní oblečení

o klientovi

Český výrobce dresů a sportovního oblečení. Firma funguje od roku 1995. Dresy vyrobené touto společností jsou špičkové a využívají je jak profesionální kluby, tak hobby sportovci. Covidové období zavřených stadionů mělo na sportovní odvětví velice negativní dopad. Náš úkol zde byl dopad co nejvíc snížit a počet zakázek vrátit do "normálu". 

zadání

Na naši marketingovou agenturu se obrátili pánové z firmy Bison hlavně kvůli PPC reklamám a placenému obsahu na sociálních sítích. PPC reklamy v této oblasti jsou poměrně oříšek. Je nutné se zaměřit nejen na vyhledávací dotazy, ale také pochopit zákaznický cyklus, který vede k objednávce. Různé sporty navíc řeší objednávky v různých časových obdobích, proto je nutno se věnovat tomuto tématu velmi podrobně a s alespoň základní znalostí reklamy ve sportovním odvětví. Zároveň je dobré některé kampaně směřovat na konkrétní akce (olympijské hry či hokejové mistrovství se dají marketingově skvěle využít).

řešení

V Google Ads jsme nastavili PPC kamapně, které firmě přináší nové klienty. Sponzorované příspěvky na sociálních sítích jako je Facebook zlepšují celkové povědomí o brandu a zvyšují také počet sledujících.

Chcete efektivní marketing?
Vytvořila společnost