Radiátory LaurensLaurens nabízí designové radiátory, my pro ně tvoříme marketing.

o klientovi

Laurens radiátory je česká firma, která vyrábí mnoho typů designových radiátorů. Mezi jejich speciality patří litinové radiátory, které vyrábí pouze minimum firem. Důraz na každý detail, jedinečný design a možnost nadefinovat si každý detail podle potřeb klienta jsou hlavní důvody, proč má firma mnoho spokojených klientů. Naše reklamní a marketingová agentura se snaží, aby jich přibývalo.

zadání

Hlavním důvodem, proč nás firma oslovila, byly klesající objednávky a celkový propad poptávek. Období roku 2021/2022 pro to bylo špatné ve více oborech a odvětvích. Krize se začala odrážet ve stavebnictví a tím i v oboru radiátorů. 

Postup

Po prvotním marketingovém auditu jsme našli první příčiny. Lehkými změnami v PPC reklamách opět začaly chodit firmě objednávky. Reklamy na Google Ads a Skliku se postupně začaly projevovat. 

Web vyžadoval větší péči, proto se na něj vrhl náš SEO specialista. Po auditu webu firma začala poptávat dodavetele pro nový web. Sepsali jsme za Laurens všechny potřebné požadavky, následně napsali texty na nový web, zajistili jsme také základní SEO nastavení webu. S webem je samozřejmě potřeba dále pracovat (linkbuilding i on-page SEO), aby byla dohledatelnost dále lepší a lepší. 

Chcete efektivní marketing?
Vytvořila společnost