RebagRebag je česká firma, se kterou nyní spolupracujeme v oblasti marketingu.

o klientovi

Rebag je český startup. Vyrábí batohy z recyklovaného materiálu. Mezi hlavní hodnoty firmy patří samozřejmě ekologie a zodpovědnost vůči budoucnosti. V naší digitální marketingové agentuře jsme rádi, že podobné projekty vznikají. I to je jeden z důvodů naší současné spolupráce. 

zadání

Firma je na trhu delší dobu, ale nedařily se jí prodeje. Proto nás oslovili, zda bychom jim mohli pomoci. Již v prvních fázích spolupráce jsme viděli prostor pro zlepšení marketingové komunikace ve všech ohledech. Obecně se dá říct, že trh s módou je z pohledu marketingu vůbec nejkomplikovanější odvětví. Hlavním důvodem je obrovská konkurence a čím dál vyšší nároky spotřebitelů. V dnešní době nestačí udělat si eshop a dát něco do reklamy. 

řešení

S klientem jsme zpracovali krátký marketingový plán, stanovili rozpočet a KPI, následně jsme spustili PPC kampaně. Snažili jsme se optimalizovat reklamy a pro Rebag jsme také spravovali sociální sítěfotili produkty a tvořili obsah. V rámci marketingového poradenství se snažíme firmě pomoct s rozvojem a určením dalšího směru.
Ukázka focení
Jak vyfotit tašky?
I batoh se dá vyfotit jinak...
Z focení pro Rebag.
Focení produktu - tašky
Fotky jsme se snažili pojmout originálně.
Focení batohů v exteriéru
Ukázka z našeho focení...
Focení v interiéru
A fotili jsme také uvnitř...

Chcete efektivní marketing?
Vytvořila společnost