ANeTANeT - Advanced Network Technology
Jedním z našich klientů je i IT firma ANeT.

o klientovi

Firma ANeT je úspěšná brněnská firma s dlouholetou tradicí a je součástí nadnárodní korporace Aseco. Jejími hlavními produkty jsou docházkové systémy. Zákazníci této firmy jsou velké korporáty. 

zadání

Firma spouští nový web a za tímto účelem po naší marketingové agentuře poptala marketingové konzultace. Po zadání nového webu, na kterém jsme se podíleli, nás firma oslovila i s firemním focením a focením produktů na nový web a s analýzou a optimalizací PPC kampaní na Google Ads.

řešení

natočili videonatočili videoNejprve jsme udělali analýzu webu a analýzu konkurence. Na základě toho jsme sestavili seznam klíčových slov a udělali strukturu webu s obsahovou strategií. Vše jsme předali jejich webmasterovi. 

Po zhodnocení UX budoucího webu se ukázalo, které fotky budou potřeba pro nový web. Sepsali jsme jejich seznam a fotky s modelkami nafotili, upravili a odevzdali klientovi. Také jsme vytvořili video pro úvodní stránku nového webu. 

PPC kamapně firma sice měla spuštěné, ale jejich zhodnocením jsme rychle našli prostor pro výrazné zlepšení jak v rámci optimalizace samotných reklam, tak v měření úspěšnosti jednotlivých kanálů a kampaní. PPC kampaně po optimalizacích fungují lépe a přivádí více potenciálních klientů na web.

Ukázky naší práce

Ukázka focení
Fotka terminálu.
Z focení pro firmu ANeT
Fotka malého terminálu.
V kanceláři...
Fotka z kanceláří.

Chcete efektivní marketing?
Vytvořila společnost