BRuNO Family ParkPracujeme na marketingu zábavního parku.

Reference klienta

"Profesionální přístup i poradenství, rychlé jednání a adekvátní cena veškerých služeb. Určitě mohu tuto agenturu rád dále doporučit."

Mgr. Miroslav Rezner, ředitel BRuNO family parku (Google recenze)

o klientovi

BRuNO family park je největší zábavní park na Moravě. Skládá se z vnitřní části (40 atrakcí, otevřeno celoročně), venkovní části (15 atrakcí, otevřeno od jara do podzimu) a tří stravovacích míst (restaurace, jídelna, kavárna). Součástí provozu je také The Little Gym. BRuNO pořádá příměstské tábory, oslavy narozenin a další rozmanité akce pro rodiny s dětmi.

zadání

Naše marketingová a reklamní agentura zpracovala marketingový plán, následně se postarala o offline část marketingu zábavního parku a velkou část podkladů pro online reklamy.

řešení

natáčení spotůVytvořili jsme marketingový plán tak, aby jednotlivé kampaně online i offline marketingu byly synergické. Následně jsme zpracovali podklady pro offline marketing včetně ručně kreslených omalovánek a focení prostorů firmy. Naše práce pro BRuNO je tedy od psaní textů do novin a časopisů, přes natáčení spotů a zadávání reklam do rádií, až po focení, tvorbu videí a tvorbu grafiky na bannery, billboardy apod. I přes těžkou dobu pandemie si park drží vysokou návštěvnost a stále trhá rekordy v návštěvnosti. 

Ukázky naší práce

Omalovánky - ukázka naší práce.
Omalovánky pro BRuNO.
Něco málo z focení pro BRuNO Family Park...
Focení pro BRuNO family park
Fotka narozeninové místnosti
Obrandované balonky BfP
Z focení pro BfP
Letní focení pro BfP
Léto v BRuNU...

Chcete efektivní marketing?
Vytvořila společnost