Marketingové certifikátyCertifikáty, školení a vzdělávání našeho týmu

Naše agentura má mnoho marketingových certifikátů. Na této stránce můžete vidět ty nejvýznamněšjí z nich. Co se týká našich pracovníků, jsou pravidelně školení a v sekci o nich si můžete dohledat, která školení a jaké certifikáty vlastní.


Google partner certifikace

Tato certifikace dokazuje, že máme aktuální znalosti v Google Ads a umíme vytvořit efektivní kampaně, které přináší výsledky. Certifikaci vlastníme skoro od začátku existence EVOLUTION marketingu. Naši marketingoví specialisté tak prošli kurzem přímo od Google a vy nemusíte mít obavy jim svěřit vaši reklamu na Google Ads. Získejte konkurenční výhodu a spolupracujte s námi!

Certifikace Google Partner
Jsme certifikovaným partnerem Google.


Meta business partner

Společnost Meta vlastní Facebook a Instagram. Pro tyto platformy jsme získali odznak Meta Business Partner, který dokazuje naše nadstandardní znalosti v oblasti Facebookové a Instagramové reklamy. Společnost Meta tak prověřila znalosti našich Facebook Ads expertů a vy nemusíte mít strach, že bychom neuměli reklamu nastavit.

Meta Business Partner
Jsme certifikovaným partnerem společnosti Meta.


S jakými dalšími marketingovými nástroji pracujeme?

Krom výše zmíněných využívá naše marketingová agentura zejména: Collabim, Sitebulb, Marketing Miner, ChatGPT, Screaming Frog, Mergado, Google Analytics, Google Search Console, Google Tag Manager, Google Data Studio, LinkedIn Campaign Manager a mnoho dalších programů.


Proč věřit v marketingu právě nám?

Kromě toho, že vlastníme certifikáty, pravidelně se školíme a vzděláváme, využíváme nejmodernější programy a jsme nadšený tým máme i řadu dalších výhod. Fungujeme několik let, pro většinu našich klientů pracujeme dlouhodobě, pracovali jsme na více než 160 projektech. Podívejte se na reference našich marketingových služeb a ozvěte se nám, první schůzka je nezávazná.

Chcete efektivní marketing?
Vytvořila společnost