Active RadioO společnosti

Společnost, která vlastní jedny z nejoblíbenějších rádií v České republice je společnost Active Radio, a.s. Společnost Active vznikla akvizicí společností Czech Media Invest (CMI), která odkoupila síť českých rádii od francouzské skupiny Lagardere. Akvizicí převzala společnost CMI v roce 2018 stanice v Česku, Rumusku, Slovensku a Polsku.

Multimediální skupina ACTIVE vlastní tyto značky:
- Evropa 2
- Frekvence 1
- Rádio BONTON
- DANCE rádio
- Youradio
- Z Radio
- PiGy

Více o rádiích společnosti Active Radio

Evropa 2

Evropa 2 se řadí k nejposlouchanějším hudebním rádiím pro mladé. Svůj program si zakládá na špičkových moderátorech, hraje nejlepší songy s nejzářivějšími stars světové hudební scény. Evropu 2 můžete obdivovat jejich jedinečnými eventy a soutěžemi s top výhrami. Více jak polovina posluchačů je ve věku 15 – 39 let. Reklamní kampaně se dají vysílat na regionální i celorepublikové úrovni.

Frekvence 1

Frekvence 1 je rádio plné hudby, zpráv a zábavy. Posluchači si zde přijdou na své v různých pořadech a rubrikách např. Press klub, Marta radí nebo Kraus a blondýna. Posluchačská základna je zde převážně ve věku 35 – 59 let. Reklamní kampaně lze také odvysílat s regionálním nebo celorepublikovým zacílením.

Radio BONTON

Radio BONTON je další ze součástí stanic, která spadá pod skupinu ACTIVE. Je to pohodové rádio jehož posluchači jsou milovníci českých a časem prověřených světových hitů. Rádio BONTON je pražské rádio, které přináší pohodu a dobrou náladu.

DANCE rádio

DANCE rádio je další rozhlasová stanice, která je orientovaná na posluchače z Prahy a okolí. Jedná se o opravdové taneční rádio, kde si můžete naladit songy od světových DJs.

Youradio

Youradio umožňuje online poslech hudby zdarma. Můžete zde poslouchat hudbu a podcasty. Inzerenti mohou unikátním způsobem zacílit a efektivně oslovit publikum, které je pro ně nejvíce relevantní.

Z Radio

Z Radio je rozhlasová stanice, která přináší ty nejaktuálnější informace ze světa financí, společnosti a politiky.

Pigy

Pigy je značka zaměřená (nejen) na děti. Najít zde můžete pohádky i zábavu. Prasátko Pigy, které je maskot celé značky a vydává vlastní časopis. Rádio dělá také event marketing.

Jak lze odvysílat reklamu v jednotlivých rádiích

Způsob, jak dostat vaši značku, produkt nebo službu do rádia má dvě cesty:
  1. Oslovte naši reklamní a marketingovou agenturu, a my se vám o vše postaráme. Zajistíme potřebné srovnání všech rádií v regionu nebo ve vámi požadované oblasti. Poradíme vám s reklamním formátem, poslechovostí i vhodností určitého rádia pro vaše podnikání. 
  2. Výše zmíněná rádia můžete kontaktovat sami. Rádia mají své obchodní zastoupení, kterým je společnost Media CLUB. Nebo v některých případech lze spolupráce kontaktovat rádia napřímo. 
Po objednání rádia dostanete mediaplán, kde budou vypsané časy i ceny jednotlivých reklam.

Chcete efektivní marketing?
Vytvořila společnost