LondaProvozovatel rádií

Společnost LONDA, spol. s r.o. je jednou ze společností, která spadá pod koncern Agrofert v oboru média a tiskárny. LONDA provozuje rádio Impuls, které je podle průzkumů poslechovosti nejposlouchanější rádio v ČR. Další rádia, která provozuje je rádio RockZone a také Český rozhlas Impuls.

Koncern Agrofert, v oboru média a tiskárny, zastřešuje také společnosti:
- ACOMWARE, s.r.o.
- IRS network, a.s.
- IRSnet CZ,s.r.o.
- MAFRA, a.s. – společnost zastřešuje mediální skupinu MAFRA. Činnosti společnosti se dělí na tiskárny, tisk a multimédia.

MAFRA je vydavatel deníků:
- Mladá fronta DNES
- Lidové noviny
- Metro
- 5plus2
- Týdeník TÉMA

V multimédiích zastupuje MAFRA:
- Mobil.cz
- Televize Óčko
- Kanál Playtvak.cz
- Server AAApoptávka.cz
- Stanice O, a.s. – provozovatel největšího českého hudebního média, který má tři samostatné hudební kanály (ÓČKO, ÓČKO GOLD, ÓČKO EXPRES)

o rádiích společnosti LONDA

Rádio Impuls

Rádio Impuls lze slyšet kdekoliv po České republice. Jeho signál vysílá v každém koutu ČR. Hudba, kterou rádio Impuls vysílá představuje aktuální zájem posluchačů o českou hudbu. Reklamu na rádiu Impuls lze vysílat jak v jednotlivých regionech, tak po celé České republice. Rádio Impuls je oblíbeným rádiem nejen posluchačů ve věkové kategorii 25-55 let, ale také teenagerů a generaci silver.

Rádio RockZone

Rádio RockZone vysílá na frekvencích 105,9. Stanice je orientovaná na moderní rock již deset let. Vysílání rádia RockZone mohou zaznamenat posluchači z Prahy a okolí přes Kladno až po Mělník. Posluchači RockZone rádia jsou jsou ze 3/4 ekonomicky aktivní lidé a 1/3 tvoří posluchači, kteří ještě studují a užívají si život naplno. Posluchači „studenti“ svůj volný čas tráví na koncertech a různých večírcích.

Český Impuls

Český Impuls je bonusová stanice, která vysílá na středních vlnách na jižní Moravě a Vysočině a dále také v severních a středních Čechách. Můžete ho naladit na frekvenci 981 AM a zaposlouchat se do písniček svého mládí. Posluchačská základna rádia Český Impuls je složena ze všech věkových kategorií. Na Českém Impulsu se můžete zaposlouchat do písniček zpěváků jako je Marie Rottrová, Ivan Mládek, Hana Zagorová nebo třeba Waldemar Matuška.

Jak lze odvysílat reklamu v jednotlivých rádiích?

Po objednání reklamy v rádiu dostanete mediaplán, kde budou popsány detaily jako jsou časy reklam, cena atd. Způsob, jak dostat vaši značku, produkt nebo službu do rádia má dvě cesty:
  1. Oslovte naši marketingovou a reklamní agenturu a my se vám o vše postaráme, zajistíme potřebné srovnání všech rádií v regionu nebo ve vámi požadované oblasti. Ukážeme vám vhodnost média pro vaši cílovou skupinu, zjistíme poslechovost a probereme všechny výhody a nevýhody reklamy v rádiu, možnost reklamních formátů a další podrobnosti. Správná synergie reklam může být zajištěna pouze díky marketingovému plánu.
  2. Výše zmíněná rádia můžete kontaktovat sami. Rádia mají své obchodní zastoupení, kterým je společnost Media CLUB.

Chcete efektivní marketing?
Vytvořila společnost