SEOoptimalizace webu pro vyhledávače - s e o

SEO (Search Engine Optimization) znamená optimalizace webu pro vyhledávače. Je to soubor aktivit, které můžeme udělat pro lepší dohledatelnost našeho webu. Faktorů, které mají na vyhledávací výsledky vliv je mnoho, základně je můžeme rozdělit na On-Page faktory (faktory, které jsou přímo na stránce) a Off-Page faktory (ty mimo stránku). Přečtěte si o SEO sérii článků, nebo nám dejte vědět, pokud vám se SEO můžeme pomoct. Pravidelně pořádáme SEO školení. Určitě je dobré být vidět na předních pozicích vyhledávačů i pro vás.

Někdy se mylně udává SEO optimalizace (zkratka SEO už slovo optimalizace obsahuje). Používání základních SEO nástrojů je důležité stejně, jako přemýšlet nad účelem webu, klíčovými slovy a cílovou skupinou. Vyhledávače v poslední době kladou čím dál vyšší důležitost na kvalitu webů (jak reagují uživatelé, jak je web rychlý atd.).
Jak probíhá indexace webu?
Proce indexování stránek googlebotem.

SERP, SEM

Když mluvíme o SEO, mluvíme o zlepšení organické dohledatelnosti webu. Výsledky vyhledávání (třeb v Googlu) se nazývají zkratkou SERP (Search Engine Result Pages), na rozdíl od reklamy ve vyhledávání - SEM (Search Engine Marketing). Roboty, kteří prohledávají weby nazýváme jako crawlery. Rankinkg znamená hodnocení daného webu crawlerem.

Chcete efektivní marketing?